Nie ulega wątpliwości, że mając rodzinę, jednym z najlepszych samochodów jest kombi. Dzięki takiemu samochodowi bezproblemowo zdołamy każdego umieścić, i do tego możemy bez problemu wybierać się na większe zakupy, albo wielkie rodzinne ferie. Zwykle właśnie kiedy dowiadujemy się, iż zwiększy nam się familia podejmujemy decyzję o wymianie auta na większy.

 

 

 

Chociaż auta takiego typu nie zawsze wydają się najkorzystniejsze jeżeli idzie o jeżdżenie po ulicach miasta. W każdej większej miejscowości wiecznie istnieją kłopoty z miejscami parkingowymi, a nieraz jeśli już wywęszymy jakiekolwiek miejsce to jest ono często wąskie i niełatwo wydaje się wykonać adekwatne ruchy. Bardzo często także wychodzi, iż nasze samochód jest po prostu zbyt długi na konkretne miejsce. Zdecydowanie dużo lepiej do jazdy po mieście mieć drobny samochód, może nie smarta, ale bez wątpienia krótszy od kombi, tak by można było gładko parkować pomiędzy 2 pozostałymi samochodami.

 

 

 

Naturalnie na pewno najlepszym systemem przewozu (poza publicznym) o ile idzie o łatwości w parkowaniu, wydają się dwukołowce. Motorem bądź rowerem wszędzie bezproblemowo wjedziemy i we wszystkich przypadkach zmieścimy się chociażby na małym miejscu parkingowym. Wiadomo natomiast, że motorem czy też rowerem nie przewieziemy kompletnej rodzinki na ferie, ani również nie dokonamy większych zakupów. Z takiego przewozu ciężej także korzysta się w zimie.

 

 

 

Selekcjonując adekwatny dla siebie środek przewozu, każdy musi się na spokojnie zastanowić nad tym co jest dla niego najkorzystniejsze, dlatego, że jeżeli ktoś na przykład ma niezwykle korzystne połączenie komunikacji miejskiej pomiędzy firmą oraz mieszkaniem i nie musi codziennie korzystać z auta oraz martwić się o parkowanie, to na bez problemu może się zdecydować na większe rodzinne auto, które przyda mu się w wielu różnych okolicznościach.