Ostatnimi czasy, coraz więcej osób posiada własne samochody. Mało tego, bardzo często na jedną rodzinę przypada więcej niż jeden pojazd. Stwarza to oczywiście olbrzymie problemy w postaci malejącej liczby miejsc parkingowych, natomiast o tym innym razem.

 

 

Bardzo modne stało się też obdarowywanie najbliższych samochodami z okazji urodzin czy też innych ważnych wydarzeń w życiu. Warto przecież pokazać przed sąsiadami z całej ulicy, jak dobrze nam się powodzi. Głównymi obdarowywanymi są żony. Mężowie często starają się zaskoczyć swoje partnerki samochodem z wielką kokardą.

 

 

 

Mało tego, coraz częściej całe rodziny składają się na większy prezent na przykład z okazji osiemnastych urodzin. Co może być piękniejszego od otrzymania samochodu kiedy w perspektywie ma się egzamin na prawo jazdy. Jest to też z pewnością jeden z prezentów, na który mogą sobie pozwolić nieliczni. Nie wystarczy przecież sam koszt kupna samochodu, ale również jego utrzymania. Wiadomo natomiast, że z natury lubimy się chwalić i mieć lepiej od innych więc wiele osób, mimo wysokich kosztów i tak sprezentuje samochód swoim bliskim.