bałagan w garazu

Garaż jest bez wątpienia mekką każdego fana samochodów, wobec tego pewnie u lwiej części odbiorców niniejszego serwisu jest on pomieszczeniem, w którym stoi wyłącznie samochód oraz opcjonalnie kilka urządzeń z nim mocno powiązanych. Zdarza się jednak, że rodzina nie posiada samochodu lub tenże - mimo istnienia garażu - z rozlicznych przyczyn stoi na dworze. Warto wówczas pogłówkować, aby niebanalnie spożytkować tę ponadplanową, wolną powierzchnię. Przedstawiamy kilka koncepcji.

Twój garaż nie musi być przecież pomieszczeniem, w którym przechowujemy wszelkie sprzęty, na które ciężko wynaleźć miejsce w innych częściach naszego mieszkania. Nie do końca jest to również odpowiednie pomieszczenie do trzymania sprzętów ogrodowych. Te szybko nam garaż zagracą, natomiast w końcu możemy w małych pieniądzach postawić estetyczny domek ogrodowy. Tego typu osobne miejsce nie tylko będzie super wyglądać, lecz umożliwi nam się bez trudu dostać do wszelkich potrzebnych urządzeń oraz mebli - od kosiarki, poprzez łopaty, aż po na przykład stolik bądź krzesła tarasowe. To naprawdę się przydaje.

Tak więc zniechęcamy Was do upychania przedmiotów ogrodowych w garażu, niemniej jednak warto już całkiem serio rozważyć użycie tej powierzchni jako letniego pokoju. Wystarczy ozdobić ściany jakimś industrialnym, lecz estetycznym oraz porządnym materiałem - na przykład imitacją betonu, zakupić jakiś atrakcyjny komplet mebli i voila - uzyskujemy piękne pomieszczenie, w którym schowamy się przed promieniowaniem UV bądź deszczem, zaś równocześnie posiadamy dobrą odległość do ogrodu.

Dobrej jakości meble ogrodowe można bez problemu zdobyć online - z dostawą do mieszkania. Jeżeli obiekty te będą niezmiennie przebywać na dworze, należałoby postawić na technorattan bądź imitacje tegoż, doczytaj tutaj. Jeżeli jednak na dobre zamieszkają w garażu lub nie straszna nam ich pielęgnacja - możemy postawić na produkty rattanowe - tańsze, o klasycznej elegancji. Albo może po prostu jakieś meble drewniane?

jaskiniaOdrębny świetny sposób na niebanalne wykorzystanie garażu to zrobienie z tego miejsca salonu gier czy też tzw. jaskini faceta. To ostatecznie optymalne pomieszczenie, żeby zainstalować w nim np. flippera. Prawdopodobnie żona nie byłaby szczęśliwa, gdyby taki zagracił trzy czwarte pokoju dziennego. W garażu natomiast to już całkiem inna sprawa...